Hizmetlerimiz

CEPHE UYGULAMA VEYA CEPHE KAPLAMA

Cephe uygulama sistemleri  firmanızın, bayinizin, işletmenizin cephesini diğer firmalardan öne çıkartarak daha dikkat çekici, tercih edilen ve kendi kurumsal kimliğini en güzel şekilde temsil eden yapılanmadır. Kompozit, Lambiri, Paslanmaz, Sac ve dekoratif ürünler ile uygulama yapılabilir. Standart ve Özel çalışmalar yaparak 3 D boyutta gerçeği yansıtarak yapılan neticesinde sunum yapılarak cephenizin birebir çalışmasını uygulamaktayız.

CNC ROUTER KESİM – CNC LAZER KESİM

Cnc Router Kesim: 150×300 cm ölçülerinde kesim alanı alüminyum, kompozit, pleksi, dekota, mdf, ahşap gibi yumuşak malzemeleri  40-50 mm kalınlığında kesebilen, hızlı ve çapaksız kesim kalitesi ile fason kesim yapmaktayız.

Cnc Lazer Kesim: 135×200 cm ölçülerinde kesim alanı lazer kesim teknolojisi ile 15 mm kalınlığa kadar hızlı ve hatasız kesim kalitesi ile fason kesim yapmaktayız.

CNC Lazer Kesim Cihaz Örneğimiz
Özel Tasarım Lazer Kesim Saat Örneğimiz

ÇATI TABELA

Firma binasının çatı kısmına uygulanabilen tabela çeşididir, genellikle otoyol kenarları ve sanayi sitelerinde görsel alanı geniş kitleye uygun şekilde tasarlanarak kullanılan tabela modelidir.

Değerli İş Ortağımız Atasay’ın Çatı Tabela Örneği
Değerli İş Ortağımız Akedaş Elektrik’in Çatı Tabela Örneği

FENER TABELA

Çift taraflı tabela olarak üretilir, zeminden dikey şekilde çıkıntı yapılarak üretilir. Ağırlıklı olarak köşe mağazalar da kullanılır.

GRAFİK TASARIM

Profesyonel kadromuz firmanızın tabelasını ilk olarak görsel alanda size sunarak istemiş olduğunuz görüntüyü sanal ortamda görmenizi sağlamaktadır. Logo ve kimlik tasarımı ayrıca size özel olarak üretilmektedir.

IŞIKLI TABELA

KAPI TABELALARI

KUTU HARFLER

*ALÜMİNYUM KUTU HARFLER

*FİLELİ KUTU HARFLER

*ÖNDEN IŞIKLI HARFLER

*ÖZEL RENKLİ PASLANMAZ KUTU HARFLER

*PASLANMAZ KUTU HARFLER

*PLEKSİ KUTU HARFLER

LED UYGULAMA

MAKİNA PARKURUMUZ

ÖZEL TASARIMLAR

Özel Tasarım Ahşap Uygulama Örneğimiz
Özel Tasarım Seperatör Örneğimiz

TOTEM TABELA

YÖNLENDİRME TABELA

AVM İçi Uygulama Örneklerimiz